Savestate: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Added another version
Mentifisto (talk | contribs) |
(Added another version) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
|''0x9A0D - (Jan 2017-present)'' | |''0x9A0D - (Jan 2017-Apr 2019)'' | ||
|align="center"|No | |||
|align="center"|No | |||
|align="center"|No | |||
|align="center"|No | |||
|align="center" style="background: #ddffdd;"|Yes | |||
|- | |||
|- | |||
|''0x9A0E - (Apr 2019-present)'' | |||
|align="center"|No | |align="center"|No | ||
|align="center"|No | |align="center"|No |