DoctorMuerte
Joined 18 November 2014
→Toolbox
DoctorMuerte (talk | contribs) |
DoctorMuerte (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
==Toolbox== | ==Toolbox== | ||
{|class="wikitable" style="background: #f9f9f9; vertical-align: top; border-collapse: collapse" | |||
|-style="background: #f2f2f2" | |||
|'''Table 1''' | |||
|'''Table 2''' | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|style="width: 20%"| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|style="width: 20%"| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|style="width: 20%"| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|style="width: 20%"| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
|style="width: 20%"| | |||
| | |||
|} | |||
==Testing template== | ==Testing template== |