Namco: Difference between revisions
→Namco PSX/PS2 games
Line 330: | Line 330: | ||
| PlayStation 2 | | PlayStation 2 | ||
| April 12, 2005 | | April 12, 2005 | ||
|- | |||
| ''[[Namco Museum|Namco Museum Vol. 1]]'' | |||
| PlayStation (console)|PlayStation | |||
| November 22, 1995 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum|Namco Museum Vol. 2]]'' | |||
| PlayStation | |||
| February 9, 1996 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum|Namco Museum Vol. 3]]'' | |||
| PlayStation | |||
| June 21, 1996 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum|Namco Museum Vol. 4]]'' | |||
| PlayStation | |||
| November 8, 1996 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum|Namco Museum Vol. 5]]'' | |||
| PlayStation | |||
| February 28, 1997 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum Encore]]'' | |||
| PlayStation | |||
| October 30, 1997 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Anthology 1]]'' | |||
| PlayStation | |||
| June 4, 1998 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Anthology 2]]'' | |||
| PlayStation | |||
| September 23, 1998 | |||
|- | |||
| ''[[Namco Museum]]'' | |||
| PlayStation 2 | |||
| December 4, 2001 | |||
|- | |||
|Namco Museum 50th Anniversary]]'' | |||
| PlayStation 2 | |||
| August 30, 2005 | |||
|} | |} | ||