Namco: Difference between revisions
→Namco PSX/PS2 games
Line 367: | Line 367: | ||
| December 4, 2001 | | December 4, 2001 | ||
|- | |- | ||
|Namco Museum 50th Anniversary]]'' | |''[[Namco Museum 50th Anniversary]]'' | ||
| PlayStation 2 | | PlayStation 2 | ||
| August 30, 2005 | | August 30, 2005 | ||
|- | |||
| ''[[Pac-Man World 3]]'' | |||
| PlayStation 2 | |||
| November 15, 2005 | |||
|} | |} | ||